سقف كاذب

سقف کاذب، شاخه‌ای از معماری داخلی است که معمولاً برای پوشش زیر سقف استفاده می‌شود و به دلیل اینکه می‌توان سیستم‌های سرمایش و گرمایش و تجهیزات سبک را از بالای آن عبور داد و یا به نورپردازی محیطی شکل بهتری داد، بسیار محبوب شده و موردتوجه قرارگرفته است. همچنین می‌توان با استفاده از سقف کاذب، ارتفاع سقف را به شکل دلخواه درآورد و زیبایی محیط را دوچندان کرد.

امروزه نه‌تنها در خانه‌ها، بلکه در مغازه‌ها، شرکت‌ها و واحدهای تجاری و اداری از سقف کاذب در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده می‌شود که هرکدام زیبایی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند؛ اما وقتی تصمیم به استفاده از این محصول بگیریم چه باید بکنیم؟ چطور یک سازنده و نصاب سقف کاذب پیدا کنیم؟ وقتی مشکلی برای سقف کاذب به وجود می‌آید چطور باید آن را تعمیر کنیم؟ اگر نیاز به نورپردازی در سقف داشته باشیم باید از چه کسی کمک بگیریم؟ اجرای کناف سقف را به چه کسی بسپاریم؟ اگر شما هم به دنبال خدمات سقف کاذب در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران هستید، ما به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید یک متخصص و مجری انواع سقف‌های کاذب اداری، تجاری و مسکونی پیدا کنید.

چه زمانی به کناف کار و نصاب سقف کاذب در تهران نیاز داریم؟
دلایل مختلفی برای استفاده از سقف کاذب در دکوراسیون داخلی منزل و محل کار وجود دارد. معمولاً وقتی سیستم سرمایش و گرمایش از سقف کار شده باشند، برای مخفی کردن تجهیزات روی سقف نیاز به استفاده از سقف کاذب داریم. البته شکل ظاهری زیبای سقف کاذب نیز باعث شده خیلی از افراد از این شاخه معماری بهره ببرند؛ اما به‌طورکلی در مواقع زیر از سقف کاذب استفاده می‌کنیم:

اگر نیاز به طراحی، اجرا و نصب سقف کاذب پی‌وی‌سی، چوبی و آلومینیومی داشته باشیم.
اگر نیاز به طراحی نور در سقف و بهینه‌سازی نور محیطی داشته باشیم.
اگر نیاز به سقف کاذب برای آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی داشته باشیم.
اگر تصمیم به تغییر ارتفاع سقف داشته باشیم.
اگر قصد بهبود عایق‌بندی صوتی و حرارتی ساختمان را داشته باشیم.
اگر به اجرای شیروانی، آرداواز، ایرانیت ومواردی از این قبیل نیاز داشته باشیم.
و بسیاری از خدمات دیگر؛ زیرا خدمات ساخت و نصب سقف کاذب به همین موارد محدود نمی‌شود و هر زمان که به تعمیر و ساخت سقف کاذب نیاز بود می‌توان از متخصص‌های این خدمت کمک گرفت.

Toggle This
 • شبکه های اجتماعی ما

 • تماس با ما

  ۰۲۱-۶۵۴۲۵۳۷۲

  09377937127

  09307724798

   

 • آدرس ما